Autocad 2019 Öğrenci Sürümü İndir

Autocad 2019 kısa bir süre önce yayınlandı. Bununla beraber Autodesk Autocad 2019 öğrenci sürümü de kullanıma sunulmuş oldu. Hemen belirtelim Autocad öğrenci sürümü 3 yıl boyunca geçerli ve kullanımda kısıtlama bulunmuyor. Ticari kullanımlar için programı satın almanız gerektiğini lütfen unutmayınız.

Autocad 2019 indir mek ve yüklemek için Autodesk hesabınızı ziyaret edebilirsiniz. Autocad 2019 sürümü ile gelen en büyük yenilik, daha önce ayrı ürünler olarak satılan 7 aracın birleştirilerek tek Autocad ‘de birleştirilmesi. Her şey için tek Autocad sloganı ile Autodesk stratejisini değiştirmiş görünüyor. Bunun haricinde arayüzde de yenilikler bulunuyor. Autocad 2019 yeniliklerini detaylıca incelemek isterseniz buradaki makaleyi okumanızı tavsiye ederim.

  Autocad 2019 Sistem Gereksinimleri  

Autocad 2019 indir meden ve yüklemeden önce, Autocad 2019 sistem gereksinimleri ne göz atmanızı tavsiye ederim. Autocad için gerekli sistem gereksinimlerini karşılayan bir bilgisayara sahipseniz, bilgisayarınızı kasmadan rahatlıkla Autocad kullanacağınızdan emin olabilirsiniz. Autocad 2019 sistem gereksinimleri ile ilgili buradaki makaleyi inceleyebilirsiniz.

  Autocad 2019 Öğrenci Sürümü İndir ve Yükle  

 1-  Autocad 2019 öğrenci sürümü için öncelikle Autodesk resmi web sayfasını ziyaret ediniz. Autodesk sayfası için tıklayınız.

Autocad 2019 Öğrenci Sürümü İndir
 2-  Giriş yaptıktan sonra download now butonuna tıklayınız. Karşınıza gelen sayfadan versiyon bölümünü 2019 olarak seçiniz. İşletim sistemini 64 bit ve dil seçeneğini İngilizce yaparak install now butonuna tıklayarak programı indirmeye başlayabilirsiniz.

Bundan sonraki aşamalar sadece onay verip ilerle demekten başka bir şey değil. Dilerseniz bu işlemleri videoyu izleyerek rahatlıkla yapabilirsiniz. Göreceğiniz üzere Autocad 2016 – 20172018 sürümlerinde olduğu gibi Autocad 2019 öğrenci sürümünün yüklenilmesi de aynı şekilde yapılıyor.

Autocad 2019 yüklerken bazı hata raporları almanız, yükleyememe sorunları ile karşılaşmanız doğaldır. Bu genellikle bilgisayar yada işlemtim sisteminden kaynaklanan sorunlardır. Eğer yüklemeyi başaramazsanız, yorum bölümüne yazarak çözüm arayabilirsiniz. Saygılarımla.

22 Comments

 1. hocam sing in yapıyorum yaptıktan sonra dowland çıkmıyor tekarar sing in çıkıyor yardımcı olurmusunuz

 2. İYİ GÜNLER ÖĞRENCİ SÜRÜMÜNÜ İNDİREMİYORUM YARDIMCI OLUR MUSUNUZ SINAV HAFTASI İÇİN ÇOK ZOR DURUMDA KALDIM..

  • İyi günler. Bunun pek çok sebebi olabilir. Bilgisayarınıza bakmadan anlamak çok zor. Autodesk forumlarında hata kodunu ya da problemi ingilizce aratırsanız mutlaka çözüm bulacaksınız.

 3. merhaba ben autocad 2019 sürümünü yükledim fakat aboneliğinizin süresi dolmuştur yazıyor nasıl düzeltebilirim?

 4. Merhaba; Autodesk sitesinden autocad 2019 öğrenci sürümünü sizin videonuz sayesinde yükledim teşekkür ederim. Şimdi 3Dmax ve photoshop indirmek istiyorum. Autodesk sitesinden bu programları da ücretsiz ve deneme sürümü olmadan indirebilir miyiz?

  Saygılarımla

 5. programı gösterdiğiniz şekilde yükledikten sonra programı açmak istediğimde license error çıkıyor. Bu problemi nasıl çözebilirim ?

 6. Yüklemede aşağıdaki uyaryı alıyorum.
  Ne yapmalıyım.
  Setup initialization failed.
  Connettion has expired. Please reconnect to site.

 7. autocad 2019 son aşamada hata veriyor ve yükleme yapamıyorum yardımcı olabilirmisin. yetersiz disk alanı gibi sorun ama d oldukca alan var d siçiyorum yine olmuyor

 8. microsoft visual C ++ 2017 de 4 saat bekledim dedim sıkıntı var iptal ettim revo uninstaller ile her şeyi sildim videonuzu izledim sizde atlamış hali vardı hocam tahmini kaç saat sürüyor win 8.1 ? bilgi lütfen

 9. Gerçekten çok harika çok faydalı oldu hocam. böyle faydalı bilgileri bol bol paylaşmanız ddileğiyle saygılar …

1 Trackback / Pingback

 1. Autocad 2020 Öğrenci Sürümü İndir - Makine Mühendisliği ve CAD-CAM

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*