mustafadeliceoglu

2013 yılından bu yana milyonlarca kişiye ulaştık. CAD/CAM yazılımları ana hatları oluşturmak üzere makine mühendisliği üzerinde durulmaktadır.

9. Yıl

dark mode light mode Search Menu
Search

Mastercam İndir 2018 Ücretsiz Öğrenme Sürümü

Mastercam programını öğrenmek amacıyla Mastercam indir mek istiyorsanız, boş yere kendinizi yormayın. Eğer ticari maksatla kullanmayacaksanız Mastercam tam size göre bir sürüm zaten yayınlıyor. Mastercam öğrenme / demo sürümü olarak yayınlanan bu versiyonlar ile Mastercam uygulamalarınızı başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Bu makalede aşağıdaki konulara değineceğiniz;

  • Mastercam indir 2018 Öğrenme / Demo ve yükleme
  • Mastercam 2018 Öğrenme / Demo kullanım süre
  • Mastercam normal sürümden farkı
  • Mastercam 2018 demo sürümü sistem gereksinimleri.

Mastercam İndir 2018 Ücretsiz Öğrenme Sürümü  ve Yükle

Mastercam öğrenci sürümü ile demo sürümünü birleştirerek Mastercam Demo/Home Learning Edition olarak yayınlıyor. Bu sürümde Mastercam ‘in hemen hemen bütün modüllerini kullanabilirsiniz. Öğrenmek amacıyla Mastercam kullanacaklar için kesinlikle amacına hizmet edecektir. Elbette ki bir sınırlama bulunuyor. Yazının sonunda bu konuya değineceğiz. Şimdi gelelim Mastercam 2018 indirme ve yüklemeye.

 1-   Öncelikle  BURADA  yer alan linke tıklayarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz.  

 2-   Karşınıza çıkan formu eksiksiz şekilde doldurunuz. En sonda yer alan download butonuna tıkladığınızda karşınıza indirme linki çıkacaktır. Download butonuna tıklayarak 1gb lık dosyayı indiriniz. 

 3-   İndirmiş olduğunuz dosyayı tıklayarak sadece onaylayıp, ileri demeniz yeterlidir. Kurulum ile ilgili yukarıdaki videoyu izleyerek daha net bilgi sahibi olabilirsiniz.

 Mastercam 2018 Sistem Gereksinimleri :  Bu sürüm sadece 64 bit bilgisayarlarda çalışmaktadır. Windows 7 / 8 / 8.1 işletim sistemini desteklemektedir.

 Normal sürümden farkı nedir?:  Mastercam ‘in hemen hemen bütün modüllerini kullanabilirsiniz. Programı öğrenmek isteyenler için gayet idealdir. Fakat programı ticari maksatla kullanarak, atölyelerde kullanmak istiyorsanız bu programı kullanamazsınız. Çünkü bu program özerinden NC kod alınamıyor. Benzer durumu yine Solidcam öğrenme sürümü içinde geçerlidir. CAM programlarının haklı bir sınırlandırmasıdır.

 Programı Kullanım Süresi :  Program belirli bir süre sonra ( genelde yeni sürüm çıktığında ) kendiliğinden kullanılamaz hale gelmektedir. Meraklanmayın, yeni demo versiyonunu yükleyerek çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. Yeni sürümleri buradan takip edebilirsiniz.

Öğrenme sürümlerini tercih ederek, program yükleme konusundaki sorunlarınızı en aza indirebilirsiniz. Türkiye’de binlerce öğrenci sadece öğrenme amacıyla program yüklüyorlar. Maalesef ki yazılım firmalarının öğrenciler yada öğrenmek isteyenler için sunduğu bu versiyonlardan haberleri bulunmuyor. Bu blog üzerinden daha önce diğer programların öğrenci versiyonlarına da yer vererek geniş çaplı bir bilgilendirmeyi başarmıştık. Her zaman dediğimiz gibi; yabancı kaynaklar uçsuz bucaksızken neden Türkçe kaynak çok az? Bu blog kaynak arayanlara armağandır! Saygılarımla.

Comments 3
  1. mrb art cannot be installed until mastercam is installed diye uyarı aldım tmm dedıkten sonra yukleme duruyor yardım edersenız sevınırım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YouTube'da abone olarak son yayınları kaçırmayın :)
Abone Ol