Posta

Bütün sorularınız, iş bağlantıları ve mühendislik desteği için göndereceğiniz maillere mutlaka yanıt verilir.

SOSYAL

Diğer platformlarda da takip etmek istiyorsanız, bütün sosyal medya hesapları aşağıdadır.

telefon

CAD-CAM 3 boyutlu modelleme, mühendislik ve reklam talepleriniz için daima arayabilir, whatsapp ile yazabilirsiniz.

+90 554 524 9674

Blog Hakkında

Kişisel bir blog olmaktan çok öteye geçen www.mustafadeliceoglu.com , CAD-CAM ve mühendislik alanlarında Türkiye’nin en güncel ve en çok ziyaret edilen web siteleri arasında yer almaktadır. Türkçe kaynakların çok az olmasına ve bilgisini saklayan insanlara tepki sonucu oluşturulmuştur. 

Bütün kaynaklar ve içerikler tamamen kullanıma açıktır. İstenildiği gibi alıntı yapılabilir. Elbette ki kaynak gösterme nezaketinde bulunulması arzu edilendir. Bu şirin ama sıkıcı blog, ufak dahi olsa faydalı olabildiyse ne mutlu. 

 

İşler çığırından çıktığında, kimseye derdinizi dahi dinletemiyorsanız, beni arayın! Elimden ne gelirse yapacağımdan emin olabilirsiniz. En kötü ihtimalle sizi dinleyeceğim!

 

Selam ve sevgilerimle.

 

Mak.Müh. Mustafa DELİCEOĞLU

Açıklama: Programı yükleyemiyorum, hata alıyorum vb. soruları maalesef ki yanıtlayamıyorum. Bu tarz sorunlarda bilgisayarınıza bağlanmadan ya da araştırma yapmadan yanıt vermek maalesef ki çok zor. 

 

Bağlanarak ya da sizin adınıza araştırma yapacak kadar zamanı her zaman yakalayamıyorum. 

Mesajlarınıza, emaillerinize yada aramalarınıza “program yükleyemiyorum” haricindeki konular için mutlaka dönüş yapıyorum. Her insanın dinlenilecek kadar değerli ve cevap verilecek kadar önemli olduğuna inanıyorum…