Autocad 2018 Öğrenci Sürümü İndir

Autocad 2018 sürümü resmi web sayfası aracılığı ile yayınlandı. Bilineceği üzere Autodesk, her yıl Autocad için yeni sürümü yayınlıyor. Bu yılda 2018 sürümünü bazı yeniliklerle birlikte piyasaya sunmuş oldu. Autocad 2018 sürümünün getirmiş olduğu yeniliklere detaylıca farklı bir makalede yer verelim. Şimdi gelelim bu sürümünün nasıl indirilip yükeneceğine, bunun için hem deneme versiyonuna hem de öğrenci versiyonuna yer vermiş olalım.

Autocad 2018 Deneme Sürümü

Eğer sadece denemek istiyorsanız, deneme sürümünü indirmeniz yeterli olacaktır. Deneme sürümünü 30 gün boyunca kullanabilirsiniz. 30 gün sonunda lisans uyarı alacaksınız ve sizden programı kullanmaya devam edebilmeniz için lisans ücreti talep edilecektir. Deneme sürümünü  burada.

Autocad 2018 Öğrenci Sürümü İndir

Öncelikle Autocad ‘in 2018 öğrenci sürümünü indirmek ile  2017 ya da 2015 versiyonunu indirip yüklemek arasında herhangi bir fark yok. Daha önce Autocad 2017 öğrenci sürümü için detaylı bir makale hazırlanmıştım. Burada yapılacaklar da aynısıdır. Dilerseniz aşağıdaki makaleye de göz atabilirsiniz.

Autocad 2017 Ücretsiz İndir

 1  Buradaki linke tıklayarak Autocad’in öğrenci yazılımlarının yer aldığı sayfaya gidiniz.

 2  Sağ üstte yer alan SIGN IN ‘ e tıklayarak Autodesk hesabına giriş yapınız. Eğer kayıtlı değilseniz hızlıca kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 3  Autodesk ürünlerinden Autocad ‘i ve daha sonra yüklemek istediğiniz sürümü (ki burada 2018 oluyor) seçerek devam ediyoruz.

 4  Diğer adımlar için aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ediyorum. Adım adım takip ederek yüklediğinizde herhangi bir sorunla karşılaşılacağını sanmıyorum.

Son olarak karşılaştığınız sorunlar için lütfen iletişim bölümünü değil aşağıdaki yorum bölümünü kullanınız. Böylece sorunuzu daha fazla insan görecektir. Saygılarımla.

27 Comments

 1. Merhaba,
  Bireysel olarak Ahşaptan malzemeler üretiyorum ve tasarlama kısmı için yaptığım arastirmalarda AutoCAD doğru tercih gibi duruyor. Malum alternatif programlarda var Fikrinizi almak istedim.

 2. 2018 sürümünü indirdim fakat kullanıcı hesabımı girmeme rağmen hala bana deneme sürümü ve satın alma seçenekleri arasında seçim yapmamı söylüyor

 3. Öğrenci sürümü kullanabilmek için herhangi bir bölümde okumak yeterli midir? Mühendis , mimar ve tasarımcı olmak zorunluluğu var mıdır?

 4. merhaba ben indirip yükledim ögrenci sürümünü kurulumunu da yaptım açtıgımda (fatal error: unhandled e0434352h exception at a5f47b8ch) uyarısını veriyor.
  Şimdiden teşekkürler…..

 5. bu işlemleri yapıyorum ama daha önceki deneme sürümünden dolayı heralde activasyon kodu vermiyor. ne yapmalıyım?

 6. Kayıt sırasında üniversiteyi giriş tarhini çıkış tarihini yazdıktan sonra hata veriyo üyelik işlemim tamamlanmıyor bu durumda önerebileceğiniz birşey var mı

 7. önce 1327 ınvalid drive:F:\ hatası veriyor daha sonra #389 hatası veriyor dahasonrada tamam diyorum indirme yapmıyor

1 Trackback / Pingback

 1. Autocad 2020 Öğrenci Sürümü İndir - Makine Mühendisliği ve CAD-CAM

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*