mustafadeliceoglu

2013 yılından bu yana milyonlarca kişiye ulaştık. CAD/CAM yazılımları ana hatları oluşturmak üzere makine mühendisliği üzerinde durulmaktadır.

9. Yıl

dark mode light mode Search Menu
Search

Macbook için Autocad 2023 Yükleme

Macbook M1 veya M2 silikon çipli bilgisayarlarda, Autocad 2023 yükleme için gerekli adımları aşağıda sunacağız. Bunun için öncelikle onaylanmış bir Autodesk hesabınız olması gerektiğini hemen belirtelim.

Onaylanmış Autodesk hesabı için ya lisansınızın olması yada bir eğitim lisansına sahip olmanız gerekir. Eğitim lisansı ya da diğer bir değişle öğrenci lisansı için öğrenci belgenizi sisteme tanıtmanız gerekir. Bu işlemi hemen aşağıdaki videoda olduğu gibi gerçekleştirebilirsiniz.

Artık aşağıdaki adımları takip ederek Macbook M1 veya M2 çipli bilgisayarınız için Autocad 2023 yükleyebilirsiniz.

Macbook için Autocad 2023 Yükleme

İlk olarak buradaki linke tıklayarak, resmi Autodesk sayfasını ziyaret edin. Sayfayı açtığınızda sağ yukarıdan oturum aç butonuna tıklayın veya hemen ortada ki şimdi başlayın‘a tıklayın.

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra karşınıza indirebileceğiniz Autodesk ürünlerinin listesi çıkacak. Ne harika ama değil mi! Fusion 360’dan tutunda Inventor’e kadar bütün ürünler sizin için ücretsiz olarak duruyor.

Konumuz Macbook’a Autocad yüklemek olduğu için bizim burada 2 seçeneğimiz bulunuyor. Autocad for Mac veya Autocad Mac LT ürünlerinden hangisini istiyorsanız onun altındaki ürünü edinin butonuna tıklayın.

Tıkladığınızda Autocad 2023 veya daha eski sürümleri indirebileceğiniz bir seçenek çıkacak. İstediğinizi belirleyin ve indir butonuna tıklayın.

Hızla bir yükleyici inmeye başlayacaktır. İnen installer yazılımını çalıştırdığınızda, Autocad 2023 inmeye ve yüklenmeye başlayacak. Bu işlemi %100 olana kadar beklemeniz gerekecek. Yükleme tamamlandığında yazılımın otomatik olarak başlayacağını göreceksiniz.

Macbook için Autocad 2023 arayüzü

Macbook’da Autocad açıldığında bir şey farkedeceksiniz ki biraz arayüzde farklılıklar var. Aslında bu Mac’lerde daha rahat çalışılabilmesi için yapılan bir düzenleme diyebiliriz. Bunun haricinde bildiğiniz Autocad!

Autocad 2023 Yenilikleri

Autocad 2023 yeniliklerini merak ediyor musunuz? Youtube kanalımızda yenilikleri sizler için incelemiştik. Hemen aşağıdaki videoyu izleyerek, yeni Autocad hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Comments 1
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YouTube'da abone olarak son yayınları kaçırmayın :)
Abone Ol