mustafadeliceoglu

2013 yılından bu yana milyonlarca kişiye ulaştık. CAD/CAM yazılımları ana hatları oluşturmak üzere makine mühendisliği üzerinde durulmaktadır.

9. Yıl

dark mode light mode Search Menu
Search

Sektör Lideri Sac Açınım Programı Plate ‘n’ Sheet

Sac metal sektörü o kadar büyüktür ki kapsamını sınırlamak neredeyse imkansızdır. Savunmadan medikale, tarımdan makinaya kadar hemen hemen her yerde bir sac metal tasarıma denk gelirsiniz. Bazıları gerçekten de baş döndürücü bir ihtişama ve tasarım detaylarına sahiptir.

Yukarıda konik bir sac tasarım uygulamasını görüyorsunuz. Sac levhaların bu konikliği verebilmesi için büküme uygun olarak kesilmesi ve kaynatılması gerekir. Teknik açıdan bakıldığında bu hiç de göründüğü kadar kolay bir operasyon değildir.

SOLIDWORKS’te ya da Autocad gibi bir CAD yazılımında tasarlayıp, ardından sac açınımı almak isterseniz ne demek istediğimi anlarsınız. 🙂 Biraz sizi kasacağına adım gibi eminim. Özellikle de uygulamaya geçildiğinde bir hayli stresli iştir. Çünkü dev sac levhaların kesimi sonrasında istediğiniz gibi bir tasarım oluşmaması veya toleransı geçmesi sıkıntıdır. Hem büyük oranda maddi bir kayıp hem de zaman kaybı söz konusu. İşte bu sıkıntılara girmemek için çoğu sac metal üzerine çalışan şirket profesyonel yazılım çözümlerine yöneliyor.

Plate 'n' Sheet arayüzünden bir örnek

Sac Açınım için Sektör Lideri Plate ‘n’ Sheet Programı

Sac metal sektöre özel olarak geliştirilen Plate ‘n’ Sheet, yakarıda verilen konik sac açınımları ve çok daha fazlasını halleder. Hem de o kadar basit ve hızlı şekilde yapar ki inanamazsınız. Üstelik uygulamada farkedersiniz ki muhteşem şekilde açınım tam istediğiniz gibidir.

İşte bu yüzden Plate ‘n’ Sheet bu sektörde en çok tercih edilen sac açınım yazılımıdır. Çok düşük sistem gereksinimiyle ve minimum maliyetle satın alarak, olası hataları sonsuza dek kaldırırsınız.

HVAC iklimlendirmede kullanılan havalandırma kanallarını tasarlarken, ağır sanayide kullanılan çeşitli prizmatik sac metallerde ve çok daha fazlasında…

Fiyatı Nedir ve Nasıl Satın Alınır?

Plate ‘n’ Sheet satın almak için resmi Türkiye web sayfası https://platensheet.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Web sitesinde de açıkça göreceğiz üzere 795 dolar fiyatı bulunuyor. Kalıcı lisans seçeneğiyle sunulduğu için ilerleyen zamanlarda bu tutarı fazlasıyla karşılayacağına eminim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YouTube'da abone olarak son yayınları kaçırmayın :)
Abone Ol