mustafadeliceoglu

2013 yılından bu yana milyonlarca kişiye ulaştık. CAD/CAM yazılımları ana hatları oluşturmak üzere makine mühendisliği üzerinde durulmaktadır.

9. Yıl

dark mode light mode Search Menu
Search

Apple Watch CAD Çizimleri ve Teknik Resimler

Apple Watch akıllı saat sektörüne damga vururken, yep yeni bir sektörü de beraberinde getirdi: akıllı saat aksesuar üretimi. Bu küçük ama pek çok özelliği sunan muhteşem saatler için kordon, kılıf gibi binlerce çeşit aksesuar çözümünün olduğunu göreceksiniz. Peki bunların imalatı nasıl yapılıyor? Elbette ki her şeyden önce Apple Watch cad çizimleri gerekiyor.

Bir telefon kılıfı aldığınızda telefonunuza iyi bir şekilde oturmasını ve aynı zamanda istediğinizde rahatlıkla çıkartmak istersiniz. Kılıftaki mikrofon deliğinin telefonun tam olarak mikrofon kısmına denk gelmesini istersiniz.

Kaliteli telefon kılıflarında nasıl oluyorda bu tam olarak telefonunuzla bire bir şekilde örtüşüyor? İşte bu CAD çizimleri sayesinde. Hemen aşağıda Apple Watch 7 serisi, Apple Watch 6 serisi, Apple Watch SE serisi akıllı saatler için teknik resim detaylarına ulaşacaksınız.

CAD Çizimleri

CAD çizimlerini daha büyük görüntülemek veya indirmek isterseniz sağ tıklayıp yeni sekmede aç diyebilirsiniz.

Apple Watch 7, 45mm Teknik Resim
Apple Watch Series 7, 41 mm
Apple Watch Series 6, 44mm
Apple Watch Series 6, 40 mm
Apple Watch SE 44 mm
Apple Watch SE 40 mm

Apple, sadece Watch değil diğer ürünlerininde teknik resim detaylarını ya da başka bir deyişle cad çizimlerini paylaşıyor. Bütün verilere PDF formatında ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Blog üzerinde yer alan diğer teknik resim örneklerine halen göz atmadıysanız buraya tıklayın. Eminim ki ilginizi çekecek çok güzel montaj ve ürün detay resimlerine ulaşacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YouTube'da abone olarak son yayınları kaçırmayın :)
Abone Ol