mustafadeliceoglu

2013 yılından bu yana milyonlarca kişiye ulaştık. CAD/CAM yazılımları ana hatları oluşturmak üzere makine mühendisliği üzerinde durulmaktadır.

9. Yıl

dark mode light mode Search Menu
Search

Autocad Fiyatı Üzüyor mu? Autocad Benzeri CADian

Autocad satın almak için araştırma yaptığınızda Autocad fiyatı sizi üzüyor mu? Özellikle de yüksek kurların getirdiği fiyat artışıyla birlikte, her yıl tekrarlanan ödemeler düşünüldüğünde üzmesi gayet doğal! Söz konusu DWG olunca elbette ki herkesin aklına Autocad’in gelmesini bekliyoruz. Fakat Autocad sizin için tek alternatif değil. Sizlere mükemmel bir Autocad benzeri program olan CADian’dan bahsedeceğiz.

Neden Autocad Kullanıyorsunuz?

 1-   DWG formatında çalışmalar yapıyorum. Bana gelen dosyalar DWG ya da DXF formatında oluyor.

 2-   Herhangi bir Autocad kullanıcısına DWG projelerini gönderiyorum ve sorunsuz açıyor.

 3-   Autolisp kullanıyorum. Çeşitli makrolar kullanarak çok daha hızlı çizimler yapabiliyorum.

 4-   Yıllardır bu programı kullanıyorum. Komutlarına, arayüzüne ve çalışma şekline çok alışığım.

 5-   Çok kullanıcım var network ağ üzerinden şirketimdeki herkes kullanıyor. Maliyeti biraz olsun indirebiliyorum.

Autocad’e bayılıyorsunuz ama sizi hangi açıdan üzüyor?

Maliyetleri çok yüksek ve satın almadan sadece kiralama yöntemiyle edinebiliyorum.

Bana gelen dosyalar, gönderdiğim dosyalar hepsi DWG mecburen bu programı kullanıyorum.

Bunları diyorsanız size harika bir alternatif var!

Autocad kullanma sebeplerinizin hepsini anlıyorum. Eğer amacınız bunları yapmaksa sadece Autocad’e bağımlı değilsiniz. CADian bu saymış olduğunuz bütün sebeplerinize karşılık veriyor. Yerel olarak DWG formatında çalışıyorsunuz. Yani herhangi bir dönüştürücü gerektirmeden, CADian ile oluşturduğunuz bütün çizimleriniz DWG uzantılıdır. Projeyi herhangi bir Autocad kullanıcısı açmak istediğinde herhangi bir sorun yaşamadan doğrudan açabilir.

Yıllardır alışkın olduğunuz bir arayüz ve bildiğiniz komutlar var. Şimdi tutup da sıfırdan bir program öğrenmek elbette ki sizi yoracaktır ve zamanınız olmayabilir. İşte CADian bu noktada da size harika bir alternatif olacak. Tamamen Autocad benzeri bir arayüze sahip ve aynı komutlarla çalışıyor.

CADian ile artık üzülmenize hiç bir sebep kalmayacak.

Autocad fiyatı itibariyle ve her yıl ödenmesi gerekmesiyle, sizi ödeme konusunda zorluyor olabilir. CADian bu konuda tamamen sizin yanınızda! CADian kalıcı lisanslama sunar ve fiyatı son derece uygundur. Öyle ki Autocad kiralama bedelinin çok altında bir fiyata CADian satın alabilirsiniz.

CADian yazılımını incelemek ister misiniz?

30 gün ücretsiz tam sürümle deneyebileceğiniz bir deneme sürümü sunuluyor. CADian web sitesini ziyaret ederek hemen indirebilirsiniz. Hiç bir özellik kısıtlaması olmaksızın DWG formatındaki projelerinizde güvenle kullanabilirsiniz. CADian incelemek için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YouTube'da abone olarak son yayınları kaçırmayın :)
Abone Ol