mustafadeliceoglu

2013 yılından bu yana milyonlarca kişiye ulaştık. CAD/CAM yazılımları ana hatları oluşturmak üzere makine mühendisliği üzerinde durulmaktadır.

9. Yıl

dark mode light mode Search Menu
Search

Fusion 360 Sign in Failure Hatası

Fusion 360 Sign in Failure Hatası aldığınızda, bir türlü Fusion 360 programına girmek için gerekli alana ulaşamazsınız. Hal böyle olunca da elbette ki programı açamazsınız ve hiç bir şekilde çalışmak mümkün olmaz. Yine aşağıdaki şikayetlerinde sebebi çok fazla olmakla birlikte, bir çözüm yöntemi de yine size aktaracağım yol olabilir.

# Fusion 360 giriş hatası

# Fusion açılmıyor.

Aşağıda verilen dosya yolunu takip edin. Sabırlı olun, işe yaracağını göreceksiniz. 🙂

Bilgisayarım > C klasörü > Kullanıcılar > xx (kullanıcı klasörüne girin) > AppData > Local > Autodesk > Web Services

Bu dosya yolunu takip ederek açtığınızda karşınıza muhtemelen klasörün en altında yer alan LoginState.xml dosyasını göreceksiniz. İşte bu dosyayı direkt silin. İşlem bu kadar. Tekrardan Fusion 360 ‘ı açmayı deneyin. Eğer açılmıyorsa ve yine aynı uyarıyı veriyorsa;

Bilgisayarınızın Ayarlarına girerek zaman ve dil ayarlarını kontrol edin.

Yukarıda olduğu gibi otomatik ayarla olarak seçili olduğundan emin oldun. Tekrardan giriş yapmayı deneyin. Eğer yine giremiyorsanız demek ki problem farklı bir sebepten dolayı yaşanıyor.

Sorunu tam olarak tespit etmek ve çözüme ulaşmak için Autodesk Forum sayfasını araştırın. Hatta foruma sorununuzu yazın. Mutlaka size bir yanıt verilecektir.

Eğer tekrardan Fusion 360 yazılımını yüklemeniz gerekirse burada yer alan http://www.mustafadeliceoglu.com/2020/06/fusion-360-ogrenci-surumu-indirme-ve-yukleme/ sayfayı ziyaret ederek, tekrardan yükleme yapabilirsiniz. Önemli bir uyarı, eğer öğrenci sürümü yüklemek istiyorsanız hesabınızı onaylatmanız gerekiyor. Eğer ticari bir kullanım yapmayacaksanız ise ücretsiz sürümünü tercih edebilirsiniz.

Son olarak Fusion 360 hakkındaki, blog üzerinde yer alan diğer makaleleri de incelemenizi tavsiye ederim. Faydalı olması ümidiyle.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YouTube'da abone olarak son yayınları kaçırmayın :)
Abone Ol