mustafadeliceoglu

2013 yılından bu yana milyonlarca kişiye ulaştık. CAD/CAM yazılımları ana hatları oluşturmak üzere makine mühendisliği üzerinde durulmaktadır.

9. Yıl

dark mode light mode Search Menu
Search

Autocad 2020 Sistem Gereksinimleri

Autocad 2020 sistem gereksinimleri, Autocad 2020 yüklemeden önce mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır. (Eğer AutoCAD 2020 öğrenci sürümünü indirmek istiyorsanız buradaki linke tıklayınız.)Autodesk Autocad 2020 sürümü ile birlikte yine bir takım yeniliklere yer verdi. Yeniliklerle birlikte sistem gereksinimlerinde ufak çaplıda olsa değişiklikler oldu. Autocad 2020 sistem gereksinimlerine bahsetmeden önce önemle belirtmemiz gerekir ki, Autocad sürümlerine her birinde sistem gereksinimleri farklılıklar göstermektedir. Dolayısı ile Autocad 2019, Autocad 2018 ve diğer sürümlerin sistem gereksinimleri için lütfen ilgili makaleleri ziyaret ediniz.

Autocad 2020 sistem gereksinimleri nelerdir?

 # İşletim Sistemi :   Microsoft Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10 ile uyumludur. Ancak sadece 64 bit işletim sistemi desteklenmektedir. Autodesk artık 32 bit işletim sistemlerine destek vermediğini duyurmuştu.

 # RAM :   8GB RAM yeterli ancak 16GB RAM olursa daha iyi çalışacağını vurgulanıyor. 

 # Disk Alanı :   6GB lık bir alan yeterlidir. Fakat tavsiyem hem yükleme işlemi hem de yükleme sonrasında daha verimli çalışılabilmesi için 10 GB lık bir boş alan hazırlamanız tavsiye edilir.

 # Ekran Kartı :   Ekran katı malumunuz bir CAD yazılımı için belki de en önemli konudur. Autodesk tarafından yayınlanan, yüksek çalışma kapasitesine sahip ekran kartları için buradaki linke tıklayarak inceleme yapabilirsiniz.

Autocad Çizimi Yaptırmak İster Misiniz?

Günümüzde Autocad çizimi yaptırmak hızlı gelişmeye devam eden bir sektör haline gelmiştir. Sizin de bu konuda bir talebiniz varsa, freelance autocad iş ilanları için Sadeceon sitesi sizin için doğru bir tercih olacaktır. Sadeceon sitesindeki Autocad hizmetleri sayfasından, autocad çizimi konusunda profesyonel ve tecrübeli olan kişilere gönül rahatlığı ile çizimlerinizi yaptırabilirsiniz. Sadeceon sitesi yıllardır çok sayıda alanda güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Autocad 2019, 2018 ve 2017 sistem gereksinimleri için lütfen ilgili sürüme tıklayınız. Son olarak AutoCAD hakkında yazılan diğer makalelere göz atmanızı da tavsiye ederiz. Faydalı olması ümidiyle.

Comments 5
  1. Merhaba

    Yeni tip bilgisayarlarda depolama ssd lere yapılıyor biliyorsunuz

    8 GB Ram,500 GB SSD li depolama alanı ve 2 GB paylaşımlı ekran kartı olan işletim sistemi 64 Bit bir bilgisayar Auto-Cad için uygunmudur.

  2. Bir sorum olacak. MacBook kullanıyorum işletim sistemi bildiğiniz üzere Windows değil İOS. Autocad programını bu bilgisayarda kullanabilir miyim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YouTube'da abone olarak son yayınları kaçırmayın :)
Abone Ol