Bu Şirin Blog 5. Yılında :)

Bilgisini saklayarak varlığını devam ettirmek zorunda olan insanlara tepki olarak 5 sene önce dünyaya geldi 🙂 Yüzbinlerce ziyaretçisi, milyonlarca sayfa görüntülemesi ile kişisel bir blog olmaktan çok daha fazlasını sundu. Destek göremediği için üzülse de, kendi üzerine düşen vatandaşlık görevini yerine getirmeye çalıştı.

5 senedir özgün içeriklerle, pek çok web sitesine ilham kaynağı olmayı başardı. Bazen o kadar çok sevildi ki içeriği komple aynı koydukları dahi oldu. 🙂

İnsanların, bilgiye ulaşmayı bilmediğini farketti. Bilgi sunmakla birlikte, bilgiye nasıl ulaşılacağını da anlatmaya çalıştı. İnsanlara faydalı olmaktan başka bir gaye gütmedi.

Geçen 5 senenin ardından, maziye baktığında mutluluktan başka bir şeyi görmek istemedi. Destekleyen, desteklemeyen, umursamayan, işi gücü yok uğraştığı işlere bak ya diyen herkese teşekkürü bir borç biliyorum. 🙂

Bir gün yolunuzun www.mustafadeliceoglu.com ‘dan geçtiğini yada geçeceğini bilmemin mutluluğu ile arkama yaslanıyor ve saygılarımı sunuyorum 🙂

2 Comments

  1. Merhaba.
    Ud kursuna gidiyorum. Ud da 1 ses ve 5 ses, şeflerin çalınmasını zaman zaman istedikleri perdeler. Ud hocasına, öğretirmisiniz diye soruyor ve peşinde geziyorum. 1 sene peşinde dolandırdı. Kolay bir yöntemi( ki kültür bakanlığı ud sanatçısı Mehmet Yılmaz’ın tarifinden ne kadar basit olduğunu gördüm) sol kolunla sağ kulağını tutmak gibi bir zora beni sokarak en sonunda bana “sen dört ses çal onları da profosyonellere bırak” dedi.
    2 ncisi İş Güvenliği kursuna gidiyorum. Derse gelen bir baş müfettiş, risk analizi konusunu işlerken bunun basit bir yolu var ama onu size öğretemem diyince o zaman burda niye hocalık yapıyor ve para alıyorsunuz dedim.
    Böyle örnekler varken tecrübeyi bedelsiz sunmak, takdire şayan bir davranış, tebrik ederim.

    • Merhaba Hikmet bey, konuyu çok güzel özetlemişsiniz. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. İnşallah bu konudaki görüşümüzde ilerleyen dönemde olumlu yönde değişecektir. Saygılar.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*