Solidworks 2018 Tanıtım Semineri

Merakla beklenen Solidworks 2018 resmi olarak sunuldu! Dassault Systemes her yıl yeni sürümünü yayınladığı Solidworks ürünlerinde köklü yenilikleri getirmiyor. Solidworks 2018 sürümünde de bir dizi yenilikler getirildi. Hangi yeniliklerin getirildiği konusuna “Solidworks 2018 yenilikleri nelerdir?” adlı yazımızda detaylıca bakacağız. 

Solidworks resmi web sayfasında 2018 sürümünün tanıtımı yapılmış. Fakat esas tanıtımlar ülkemizde ve yurt dışındaki etkinliklerle tanıtılacak. Solidworks ABD Genel Merkezinde 3DExperience FABLAB’den 26 Eylül ‘de yapılacak etinliği canlı izlemek için burada yer alan linkten ücretsiz kayıt olabilirsiniz. 

Tasarım dünyasının her yıl merakla beklediği Solidworks yeni sürümleri, bu harika organizasyonlar ile bütün Dünya’da tanıtılıyor. Ülkemizde’de 28 Ekim tarihinde İstanbul’da Solidworks 2018 tanıtım semineri yapılacaktır. Seminere katılmak için Solidworks’un Türkiye partneri ile irtibata geçmeniz yeterlidir. Organizasyona katılım ücretinin olduğunu da  bilmenizde fayda olacaktır.

Katılımcılara bir kaç hediye mahiyetinde çanta vs. verilmektedir. Verilen bu hediyeler, yapılan güzel seminerler gerçekten taktire şayan. Solidworks CEO ‘suda bu organizayonda yer alacakmış. Ciddi bir katılım talebi oluyor ve bu seminerlerde yaklaşık 1000 kişi yer alıyor. 

Solidworks 2018 tanıtım semineri katılımcı ücretleri aşağıdaki gibi belirlenmiş. Ücrete KDV ‘de dahilmiş, bunu söylemeden geçmeyelim 🙂 Verdiğiniz ücrete kesinlikle değecektir.

Fakat Solidworks gibi bir Dünya markasının katılımcılardan ücret talep etmesi gerçekten şık durmuyor. Ücret politikasını Türkiye partneri mi belirliyor yoksa Dassault Systemes mi bilmiyorum. Her ne kadar katılımcı talepleri çok oluyor ve maddi karşılığı olan hediyeler veriliyorsa da, böyle bir markanın seminer için ücret talep etmesi hoş durmuyor. Dilerim ücret politikalarını ilerleyen zamanlarda gözden geçirirler. Saygılarımla.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*