Autocad 2021 Öğrenci Sürümü İndirme ve Yükleme

Autocad 2021 sürümü ne ara çıktı dediğinizi duyar gibiyim 🙂 Her zaman olduğu gibi Autodesk, Autocad ürününün yeni versiyonunu yayınladı. Öğrenmek amacıyla kullanmak isteyenler içinde yine ücretiz öğrenci sürümleri tamamen açık. Yalnız ufak bir değişiklik söz konusu. Malumunuz yıllardır öğrenci sürümlerini tam 3 yıl dilediğiniz gibi kullanabiliyordunuz. Artık bu süre eğitim hayatınız boyunca olarak güncellenmiş.

Autocad 2021 Öğrenci Sürümü İndirme

 1-   Esasen diğer yıllarda yaptığımız işlemlerden elbette ki bir farkı bulunmuyor. Öncelikle Autodesk in ücretsiz ürünler sayfasını ziyaret ediniz. Bunun için hemen burada ki linke tıklayabilirsiniz.

 2-   Göreceğiniz üzere kullanabileceğiniz bir sürü Autodesk ürünü yer alıyor. 3D Max, Inventor vs dilediğinizi aynı metotla elbette ki indirebilirsiniz ama bizim konumuz Autocad. Autocad ‘e tıklıyoruz.

 3-   İndirmek için bir Autodesk hesabı gerekiyor. Paniklemeyin, Autodesk hesabı hemen oluşturulabiliyor. Hızlıca bilgilerinizi girin.

 4-   Giriş yaptığınıza göre artık Autocad 2021 indir ebilirsiniz. Sadece 64 bit olduğu görülecektir. Eğer mühendislik yazılımları kullanacaksanız 32 bit bilgisayarlardan 64 bite doğru geçmenizi tavsiye ederim.

 5-   Ürün kodu, seri numarası vs ile işiniz bulunmuyor. Not almaya, videodaki bilgileri girmeye çalışmayınız. Otomatik lisanslama yapıyor.

 6-   Tebrikler. Artık Autocad 2021 kullanabilirsiniz 🙂

Videoda detaylıca anlatıldığı için videoyu adım adım takip etmenizi tavsiye ederim. Herhangi bir sorun yaşamadan yüklemenizi ümit ediyorum. Açıkçası gündemimiz tamamen Corona olmuş durumda. Ülkede gittikçe artan ölüm, vaka sayıları ve bununla birlikte gelen sokağa çıkma yasakları hepimizi fazlasıyla üzmüş durumda. İyi taraflarından bakmaya zorlarsak, belki de kendimizi güncelleyeceğimiz dönemlerdir…

Kötü tarafından bakacak olursak bir ton şey var efendim. En basitinden Nisan’da yapacağım düğünü erteledik. Erteledik ama ne zamana bilemiyoruz. Her neyse ki nikahı kıymıştık, oradan kurtarıyoruz 🙂 Sağlıklı günler diliyorum …

3 Comments

  1. Hocam bilgisayarım zayıf olduğu için autocad 2018 indirdim. İndirirken bir 32 veya 64 bit olup olmadığını sormadı. İndirdim fakat 64 bit bilgisayara 32 bit indirme sorunu verdiği için install yapamadım. Bir çözüm öneriniz var mı? (Bilgisayarım 64 bit.)

1 Trackback / Pingback

  1. Autocad 2021 Sistem Gereksinimleri - Makine Mühendisliği ve CAD-CAM

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*