2020 Yılı Mutluluk Dolu Olsun :)

Yılbaşını sevemeyenlerdenim. Her yıl başında başıma bir fenalık ya da işin içinden çıkılamayacak hissiyatı veren durumlar içerisinde buldum kendimi. Kurduğum cümleyi bir çırpıda okumak ne kadar zor değil mi 🙂 Birde bunu yaşadığınızı düşünün.

Aslında bu uğursuzluk serisini ufak bir tesadüf olarak görüyorum. Takvimi, rakamları biz insanlar belirliyor; ardından da anlamlar yüklüyoruz. Her neyse, bu konuya girersem çıkamayacağım. Boş verin efendim.

2019 sadece gömmeye çalıştıklarım, işin içinden çıkamadıklarım, artık uzaktan bakıldığında belli olan bembeyaz saçlarımla geçmedi elbette. Güzel şeyleri de beraberinde getirdi. Durup dururken nişanladım mesela. Ne olduğunu anlamadım bile. Bu böyle hıp hızlı mı oluyor? 🙂

İş hayatında da ilginç gelişmeler yaşadım ama iş konuşmak istemiyorum. 2019 çok hızlı geçti, 2020 ‘den daha sakin geçmesini ümit ediyorum. Zira beyazlayacak saçım çok az kaldı 🙂

Bloga kapalı ayran muamelesi yapmayan, geri dönerek takip eden değerli takipçilerime ve yol geçen hanı muamelesi yapan güzide kardeşlerime mutlu yıllar dilerim 🙂 Sağlıcakla.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*