3Ds Max 2020 Öğrenci Sürümü İndir

Autodesk 3Ds Max 2020 öğrenci sürümü, 3ds Max öğrenmek isteyenler için bulunmaz hint kumaşı niteliğinde 🙂 Bilineceği üzere Autodesk Autocad ürününde olduğu gibi , pek çok yazılımında da 3 yıl kullanım süresine sahip ücretsiz öğrenci sürümünü sunuyor. Diğer yazılarımda da belirttiğim üzere Autodesk bu politikasıyla taktiri hak ediyor.

Solidworks, Catia ve NX başta olmak üzere, pek çok yazılım firması öğrenci sürümleri için dahi ücret talep etmekteler. Talep edilen ücretler düşük olsa dahi, öğrenme amacıyla kullanımlarda hoş bir istek olmadığı kanaatindeyim. Umarım ilerleyen dönemlerde Autodesk ile aynı çizgiye geçerler. Şimdi konuyu çok uzatmadan Nasıl 3Ds Max 2020 öğrenci sürümü indirilir sorusuna yanıt verelim.

 1-   Öncelikle yükleme sırasında ve kullanım süresince sorunlar yaşamamak adına 3ds Max 2020 sistem gereksinimleri ni araştırınız. Bilgisayar donanım-yazılımının en düşük sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olunuz. Şunu belirtmek gerekir ki en düşük seviyede ki sistem gereksinimlerini karşılamasa dahi, 3ds Max ile çalışmalar yapabilirsiniz. Ancak daha düşük seviyelerde iş yapmak durumunda kalabilirsiniz ya da sorunlarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz 🙂

 2-   Yüklemenin ilk adımı olarak https://www.autodesk.com/education/free-software/ adresini ziyaret ediniz.

 3-   Sağ üstte yer alan SIGN IN ‘e tıklayarak Autodesk hesabına giriş yapınız.

 4-   Ürünler arasından 3Ds Max ‘i tıklayınız ya da https://www.autodesk.com/education/free-software/3ds-max linkine tıklamanız yeterlidir.

Bundan sonra ki adımlar için videoyu izlemenizi tavsiye ederim. Adım adım uygulandığında sorun yaşamayacağınıza eminim. Ancak bilgisayar donanımı, Windows hatalarından kaynaklı olarak bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Karşılaştığınız sorunları Autodesk forumlarından ya da alt tarafta yer alan yorum alanından paylaşabilirsiniz. Faydalı olması ümidiyle.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*