mustafadeliceoglu

2013 yılından bu yana milyonlarca kişiye ulaştık. CAD/CAM yazılımları ana hatları oluşturmak üzere makine mühendisliği üzerinde durulmaktadır.

9. Yıl

dark mode light mode Search Menu
Search

Mastercam 2020 Beta Sürümü Ücretsiz İndir

Bilineceği üzere Mastercam, piyasaya sunmadan önce public beta sürümünü yayınlayarak geniş çaplı test imkanı kazanıyor. Her yıl yaptığı gibi Mastercam 2020 sürümü için de bir beta sürümünü yayınladı. Kurulumu yapmak son derece basit ve herhangi bir şekilde lisans gerekmiyor. Mastercam ‘in en son sürümü Mastercam 2020 ile tanışmanız,test etmeniz açısından gayet güzel bir imkan. Sözü uzatmadan Mastercam 2020 ‘yi nereden ve nasıl indirebileceğinizden bahsederek, konuyu beta sürümünün ne demek olduğu ile kapatacağım.

Uyarı: Mastercam programını yüklemeden önce Mastercam 2020 sistem gereksinimleri adlı makaleye göz atmanızı tavsiye ederiz.

 1-   Mastercam 2020 beta sürümünü indirmek için öncelikle buradaki linke tıklayarak Mastercam resmi web sayfasına gidiniz. 

 2-   Açılan sayfanın en altında yer alan Download Public Beta Now butonuna tıklayınız. Karşınıza gelen giriş paneline kullanıcı adı şifre yazarak giriş yapınız. Eğer daha öncededen kayıt olmadıysanız, giriş panelinin yanında bulunan Create One linkine tıklayınız. 

 3-   Açılan kayıt sayfasını doldurunuz. Kayıtta belirttiğiniz email adresinize bir onay linki gelecek. Bu linke tıklarsanız, artık indirmek için gerekli hesaba giriş yapabilirsiniz.

 Beta Sürümünün Farkı Nedir?  

Mastercam beta sürümleri ile demo sürümü birbirine karıştırılmamalıdır. Beta sürümü, Mastercam tarafından yeni ürün piyasaya sunulmadan herkesin denemesi için sunulan sürümlerdir. Kullanıcıların olumlu-olumsuz geri dönüşleri dikkate alınır. Kullanıcı açısından yeni sürümün arayüzü, değişen yapısının görülmesi açısından güzel bir imkandır. Fakat işletmelerde kullanılması uygun değildir.

Beta sürümü kısıtlı süre ile yayınlanmıştır. Mastercam dilediği süre kadar yayınlar, kaldırmak istediğinde ise beta sürümünü yükleyen bütün kullanıcılar Mastercam 2020 Beta ‘yı kullanamaz. Dolayısı ile yeni sürümü merak eden kullanıcılar için uygun, uzun süreli ve işletmesinde kullanacaklar için uygun değildir. Son olarak eğer halen göz atmadıysanız Mastercam hakkında yazılan diğer makaleleri de ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Faydalı olması ümidiyle.

Comments 2
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YouTube'da abone olarak son yayınları kaçırmayın :)
Abone Ol