Harika bir Fırında Balık Tarifi Sitesi fırındabalık.com!

Sponsorlu yazı:

Geçen günlerde güzel bir balık yapayım dedim. Somon balığını çok sevdiğim için somon balığı tarifleri sitelerinde gezindim. Aradığım tarif hem lezzetli hemde görüntüsüyle havalı bir şey olsun istiyordum 🙂  Tarif siteleri içinde özellikle www.firindabalik.com adındaki bir site özellikle dikkatimi çekti. Burada kendilerini kısada olsa tanıtmak isterim. Böylece harika somon balığı tariflerinin de karışılığını vermiş olacağım 🙂

Genelde yemek tarifi sitelerinin formatı birbirine çok benzer. Tarifler bile hemen hemen aynıdır. FırındaBalık sitesi ise sadece fırında balık üzerine eğilmiş ve bu sektörde kendine yer bulmuş. Sadece fırında balık nasıl yapılır gibi soruları cevaplamıyorlar. Balık çeşitlerinin hızlı şekilde teminini de sağlıyorlar. Kendileri şuanda Ankara ‘da hatırı sayılır otellere balık temini sağlıyorlarmış.

Sitelerinde yer alan https://www.firindabalik.com/2017/08/firinda-barbeku-soslu-ve-cevizli-somon-tarifi/ bu tarifi yapmaya karar verdim. Açıkçası yemek konusunda acemiyimdir. Takıldığım yerlerde kendilerine email attım ve şaşırtıcı şekilde hemen geri dönüş yaptılar. Kullandığım barbekü sosunun markasına kadar sorup, yönlendirdiler. Böyle muazzam bir geri dönüş, ilgi açıkçası beklemiyordum. Buradan tekrar tekrar fırındabalık.com ekibine teşekkürlerimi sunuyorum.

Fırında barbekü soslu ve cevizli somon tarifini başarıyla uyguladım. İlk defa yapan birisine göre mükemmel sonuçlandı diyebilirim. Yalnız kullanılan somon fileto çok önemliymiş. Kendileri somon fileto temini yapıyorlarmış ama ben zaten aldığım için kendilerine teşekkür ederek alamayacağımı söyledim.

Eğer sizde balık tarifi arıyorsanız mutlaka fırındabalık.com ekibine bir göz atın derim 🙂

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*