mustafadeliceoglu

2013 yılından bu yana milyonlarca kişiye ulaştık. CAD/CAM yazılımları ana hatları oluşturmak üzere makine mühendisliği üzerinde durulmaktadır.

9. Yıl

dark mode light mode Search Menu
Search

Mastercam exe not valid hatası

Mastercam ‘in olması gereken şekilde kurulmasına rağmen ‘ EXE not valid! ‘ hatası alınıyorsa yapmanız gereken aslında çok basit bir aşama kalmış demektir. 

Öncelikle Mastercam ‘in ‘ EXE not valid! ‘ hatasını düzeltmek için dosya tarihinin değiştirilmesi gerekiyor. Dosya tarihinin değiştirilebilmesi için fms file date changer programını yükleyiniz.

fms file date changer programı için  TIKLAYINIZ

mastercam EXE not valid hatasıProgramın nasıl kullanıldığı ve hatanın nasıl düzeltildiğini aşağıdaki videoyu izleyerek anlayabilirsiniz. Faydalı olması ümidiyle.

Kaynak: Trọng Bằng ( Adamın umrunda mıdır bilmem 😀 )

 

Comments 3
  1. kardeş bende win 10 mevcut ama birşey yapamıyorum uygulama acılıyor bazen kapanıyo geri hemen bazende hiç acılmıyor win 10 dan kaynaklandığını sölediler bende çözüm aradım bualmadım win 10 silemem orjinal lisanslı ürün 11 lisasıda mevcut oldu

  2. iyi günler hocam mastercam x6 yı kurdum herşey tamam yanlız çizim yapmıyor mavi ekran var koordinat sistem her şey tamam ama herhangi bir çizim yapamıyorum , yardımcı olurmusunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YouTube'da abone olarak son yayınları kaçırmayın :)
Abone Ol