Autocad 2015 Ücretsiz Öğrenci Sürüm İndir

Öğrenciler ve eğitmenler için ücretsiz 3 yıl lisans imkanı sağlayan autocad’in 2015 versiyonu Autodesk tarafından sunulmakta. Daha önce öğrenci sürümünün nasıl indirileceği konusunda bir yazı ele almıştık. İlgili yazı için tıklayınız.

Autocad 2015 ‘de arayüzünde daha koyu temalar kullanılmış ve wordspace yeni bir görünüme kavuşmuş. Bunun haricinde bir çok yenilikler olmakla beraber detaylar için autocad bloglarına göz atmanızı tavsiye ederim 🙂

 

Kaynak: Tom Singer,Autodesk

autocad 2015 ücretsiz öğrenci sürümü

9 Comments

  1. ARKADAŞLAR 2015 İ İNDİRİRKEN İNSTALİZİNG DİYOR FAKAT UZUN SÜRE BEKLEMEME AĞMEN HİÇBİR İLERLEME OLMUYOR . BUNUN NEDENİ NE OLABİLİR ACABA?

  2. bunu indirme zamanı doldu mu acaba . benden indirirken seri numarası falan istemiyo yardımcı olabilir misiniz ?

  3. Ben yükledim fakat 30 günlük deneme sürümü oldu onu 3 yıl nasıl kullanabilir nerde hata yaptım yardımcı olabilir misiniz?

  4. öğrenci sürümünü yükledim fakat format atmak zorunda kaldım o nedenle gitti autocad. 2. kez öğrenci sürümünü yükleyebilir miyim??

  5. Merhaba arkadaşlar
    Dosyayı indiriyorum fakat yüklerken Communacition Failure hatası alıyorum yardım lütfen

  6. merhaba,

    Autocad 2015’i kurmak istiyorum fakat bilgisayarımdaki symantec’i devre dışı bırakamıyorum. Bu yüzden de –‘i çalıştıramıyorum. Xforce haricine –‘leme yöntemi var mı ? mesela önceden oluşturulmuş lisans numarasıyla patch dosyalarını kopyalamak gibi ?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*