Solidworks Composer Nedir?

Solidworks

composer nedirEğer bir ürün kataloğu hazırlamak  veya  solidworks ile simülasyon hazırlamak istiyorsanız composer tam size göre. Aslında Solidworks ‘ü sahte lisans ile kullanan çoğu insan farketmeden bu programı da beraberinde yüklemiş bulunuyor:) O konuya girerek konuyu dağıtmadan ‘lütfen lisanslı ürün kullanınız’ diyerek dip notu verelim ve gelelim neler yapabileceğimize.

  • Composer ile montaj talimatları oluşturabilirsiniz. Bir imalatı yaparken sadece üretmek değil aynı zamanda montaj bilgileri de çok önemlidir. Montajı bilgisiz bir insanın yada yabancı bir insanın yapması gerekebilir. Bu noktada iyi bir montaj klavuzu hazırlanması gereklidir. İyi bir montaj kılavuzunda bütün parçalar detaylıca verilmeli, cıvatanın ne ile sıkılacağına kadar bütün detayları içermelidir. Composer ile bu detayları en güzel şekilde verebilirsiniz.
  • Composer ile kullanım kılavuzu hazırlayabilirsiniz. Direkt olarak tüketiciye hitap eden kullanım kılavuzları marka değeri açısından çok önemlidir. Kullanım kılavuzları basit ama eksiksiz olmalıdır. Bunu composer ile rahatlıkla sağlayabilirsiniz.
  • Composer ile servis ve tamir kılavuzları hazırlayabilirsiniz. Teknik servis ekibinin detaylara hakim olması adına önemli kılavuzlardan biridir.
  • Eğitim dökümanları, web sitenizde yayınlayabileceğiniz web katalog ve daha pek çok hizmeti composer ile sağlayabilirsiniz.

 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*