SOLIDWORKS | Autocad | Fusion 360 Eğitimleri

Online Eğitim Almak İster Misiniz?

Sadece 24 Saat 'de tasarıma başlayın!

Gereksiz hiçbir detaya takılmadan, tamamen ihtiyacınıza uygun konu akışıyla sadece 24 saatte dilediğiniz parçanın tasarımını yapabilirsiniz.

Eğitimler hakkında sorularınız elbette ki bulunuyor. Sizler için aşağıda ana hatlarıyla sıklıkla gelen sorulara yer veriyorum. Diğer bütün detaylar için lütfen iletişime geçiniz.

Online CAD/CAM eğitimlerinin tamamı birebir yapılmaktadır. ZOOM programı üzerinden uzaktan bağlantı kurarak, herhangi bir aksama yaşanmadan eğitim akışı sağlanmaktadır.

Çoğu Solidworks, Autocad veya Fusion 360 kursu eğitim süresini normalden çok daha uzun tutarak iyi bir eğitim verdiklerini iddia ederler. Çizgi nasıl çizilir? adlı dersi uzattıkça uzatırlar ve saati doldurmaya çalışırlar.

 


 
Bizim için en değerli şey zaman!

Daha önce hiç bir şekilde Solidworks ya da Autocad programını kullanmamış olsanızda, teknik resimler üzerinden pratikler yaparak 24 saat de eğitimi tamamlıyoruz.

 


 
Pratikler yaparak ve bizzat kullanarak öğrenin

Eğitim akışında benim neler yaptığımı izleyip, aynısını yapmak zorunda kalmayacaksınız. Kontrol tamamen sizde olacak. Ben sizi sadece yönlendireceğim. 

 


 
Nokta Atışı Bilgilerle ve Acele Etmeden

 

Yıllardır farklı yaş gruplarında yüzlerce kişiyle eğitim yapma şansını yakaladım. Herkesin aynı hızda öğrenemediği çok açık! Bu yüzden eğitimler birebir ve tamamen içeriği size uygun olarak düzenliyoruz.

 

Haftanın 2 günü 3’er saat ders yapıyoruz. Dolayısıyla haftada 6 saat ders yapmış oluyoruz. Toplamda 4 haftada (yaklaşık 1 ay) eğitim tamamlanıyor. 

 


 

Genellikle 18:00 den sonra başlıyoruz ancak herhangi bir yerde çalışmıyorsanız eğitim saatlerini size göre ayarlayabiliyoruz. 

Eğer sac levha üzerine çalışıyorsanız, kalıp tasarımı ile ilgilenmediğiniz çok açıktır. Profiller üzerine ağırlıkla çalışıyorsanız, sizin için kesim listeleri ve montaj şemalarının çok önemli olduğu açıktır! Sektörünüzü dikkate alarak eğitim içeriği hazırladığımızda, eğitimler sizin için kalıcı ve keyifli hale geçiyor.

Artık eğitim aldığınıza dair sertifikaların hiç bir önemi yok. Ancak eğer illaki de bir sertifika istiyorsanız resmi Solidworks, Autocad ya da Fusion 360 sertifika sınavlarına katılabilirsiniz. Bu sınavlar online yapılmaktadır ve dünya genelinde geçerliliği vardır. Bunun haricindeki herhangi bir eğitim kurumdan alacağınız sertifikanın hiç bir anlamı bulunmuyor. Piyasa sertifikanıza değil bizzat programı kullanıp kullanamadığınıza bakıyor!

2008 yılından beridir aktif olarak Ar-Ge ve tasarım faaliyetleri yapıyorum. Makine mühendisiyim ve CAD/CAM yazılımları üzerine araştırmalar ve videolarla milyonlarca kişiye dokunuyorum. Şuan ziyaret ettiğiniz bu web sayfası Türkiye’nin en çok ziyaret edilen makine mühendisliği blogudur. Kurumsal ve özel CAD/CAM dersleriyle pek çok firma ve kişiye ulaştım.

Ancak şunu belirtmek isterim ki Solidworks, Autocad veya diğer CAD/CAM programlarını tamamen bilmek imkansızdır. Nacizane hakim olduğum kadarıyla aktaracağımdan emin olabilirsiniz.

Zoom üzerinden yaptığımız online eğitimlerle Türkiye’nin her yerine ulaşabiliyoruz. Ancak siz illaki yüzyüze eğitim almak istiyorsanız, Ankara’da bulunuyorsanız bunu yapmamız çok daha kolay ve mümkün. Ancak Ankara dışından gelen talepler için yol ve konaklama maliyetleri çıkacağından çok anlamlı olacağını sanmıyorum.

0554 524 9674 numaralı hattan iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca md@mustafadeliceoglu.com adresinden de maillerinizi iletebilirsiniz.

Youtube Kanalımdaki Eğitimlerden Örnekler
İletişim Bilgilerim

Posta

Bütün sorularınız, iş bağlantıları ve mühendislik desteği için göndereceğiniz maillere mutlaka yanıt verilir.

md@mustafadeliceoglu.com

SOSYAL medya

Diğer platformlarda da takip etmek istiyorsanız, bütün sosyal medya hesapları aşağıdadır.

telefon

CAD-CAM 3 boyutlu modelleme, mühendislik ve reklam talepleriniz için daima arayabilir, whatsapp ile yazabilirsiniz.

+90 554 524 9674

Exit mobile version