Microsoft Outlook Alternatifi Mail Programları

Şirket bilgisayarımda kurulu olan Microsoft Office programlarını kaldırmak zorunda kaldım. Kaldırdıktan sonra farkettim ki canım mail programı outlook ‘da tarih olmuş. Böyle bir şeyle karşılaşacağımı bilmediğim için herhangi bir yedekleme de yapmamıştım. Başa gelen çekilir diyerek outlook alternatifi programları araştırmaya başladım. İnternet sayfalarında gezen programların çoğunu yükledim. Kayda değer 2 adet programı sizlere sunuyorum.

opera mail indir

Opera Mail : Oldukça kullanışlı ve basit ara yüzü olan opera mail, benim için liste başıdır. Basitlik ve kullanışlılık başarıya giden en önemli nokta. Mailller arasında arama yapmak,kullanıcı imzası ve daha pek çok kullanıcıya rahatlık sağlayan özellikleri beraberinde sunuyor. Bu saydığım özellik diğerlerinde de var. Fakat kullanışlılık açısından opera mail gayet tatminkar.

thunderbird nedir

Thunderbird : Mozilla’nın programı olması nedeniyle zaten sempatik gelen thunderbird, outlook sonrası en çok tercih edilen eposta programı. Kullanışlı ara yüzü ile birlikte bir sürü temayıda beraberinde bulunduruyor. Arayüzden sıkılan arkadaşlar için güzel gelebilir. Eğer ücretsiz mail programı arıyorsanız mutlaka test edin derim.

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*