mustafadeliceoglu

2013 yılından bu yana milyonlarca kişiye ulaştık. CAD/CAM yazılımları ana hatları oluşturmak üzere makine mühendisliği üzerinde durulmaktadır.

9. Yıl

Koyu Açık Arama Menu
Arama

Autocad Google Play Uygulaması İndir

autocad android uygulamasıGoogle play ‘de dwg , dwf ve dxf dosyalarını açabileceğiniz bir program arıyorsanız onu çok uzaklarda aramayın 🙂 Çünkü Autocad uygulaması AutoCAD 360 google play de yer alıyor. Emaillerinize gelen çizimleri rahatlıkla görüntüleyebilir dilerseniz üzerinde temel nitelikte değişiklikler yapabilirsiniz.

Tablette yada akıllı telefonda çizim yapmak çokta pratik bir şey olmasa gerek. Ancak emaillerinize gelen çizimleri görüntülemek için eşsiz bir hizmet. Çizimde küçük değişiklikler de yapabilirsiniz. Uygulamanın bir diğer güzel yanı kütüphane tarzında çizimlerin listelenmesi. Bir çizime tekrardan bakmak istediğinizde direkt olarak Autocad 360 uygulamasına girmeniz yeterli olacaktır.

Uygulamayı yükledikten sonra tek yapmanız gereken, email adresiniz ile ücretsiz olarak autocad hesabı açmak.  Bu hesabınız üzerinden çalışmalarınızı görüntüleyebilirsiniz. Uygulamayı her yönüyle kullanabilmeniz için pro yada pro plus versiyonunu yüklemeniz gerekiyor. Bana kalırsa ücretsiz sunduğu hizmeti bile gayet tatminkar. Aşağıdaki tabloda versiyonlar arasındaki farkı görebilirsiniz.

Autocad Google Play uygulaması Autocad 360 ‘ı indirmek için  TIKLAYINIZ

autocad 360 uygulaması indir

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=LC0KCznTAAw

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

YouTube'da abone olarak son yayınları kaçırmayın :)
Abone Ol