Solidworks Kursu Ankara sektöre yön veren eğitim sistemi ve içerikler.

Solidworks Kursu Ankara birimi olarak teknik eğitim stratejimiz, bugüne kadar Ankara ve Türkiye’nin bütün bölgelerinde pek çok firmada başarı ile uygulanmıştır. Tamamen ücretsiz eğitim günlerimiz, ücretsiz döküman ve videolar ile sosyal sorumluluk projelerine sıklıkla yer veriyoruz.

Solidworks eğitim takvimi, teknik detaylar ve öğrencimiz olsun ya da olmasın merak ettikleriniz için daima irtibata geçebilirsiniz.

Bire bir ve özel eğitim

Çalıştığınız ya da uzmanlaşmak istediğiniz alanda Solidworks bire bir özel eğitimi.

Ücretsiz Videolar

Solidworks hakkında Eğitici videolar ve tekrar videoları ile kalıcı ve nitelikli eğitim.

Grup eğitimleri

İlgi ve çalışmak istenilen alanlara göre belirlenen Solidworks eğitim grupları ile başarılı gruplar.

Kariyer Danışmanlığı

Butonlarının öğretildiği bir yerden çok fazlasıdır. Kariyer danışmanlığı karşılık beklenmeden sunulur.

İmalat teknikleri, üretim ve AR-GE konusundaki bilgilendirmeler ile sadece Solidworks programının nasıl kullanılacağını değil aynı zamanda "Bir makine nasıl tasarlanır." konusunda güçlü bir eğitim sunuyoruz.

Detaylar

Sadece Solidworks öğrenmek istiyorsanız bunu internet den videolar izleyerek de başarabilirsiniz. Fakat Solidworks ile makine tasarlamak, mühendislik bilgisi ile kullanmak istiyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz !

Ders programı tamamen çalışmakta olduğunuz yada çalışacağınız firmanın sektörüne yönelik olarak belirlenmektedir. 

 

Sıkıcı ders akışı yerine teknik resim örnekleri ve tasarım modelleme örnekleri ile akıcı ve hızlı Solidworks eğitimi sunuyoruz. Eğitim tamamlandığında bir makineyi rulman,segman, vidaları da dahil olmak üzere tamamen tasarlamış ya da istediğiniz sektördeki modellemeyi tamamlamış oluyoruz. 

09:00 – 22:00 Saatleri arasında belirlemiş olduğumuz gün ve saatte dersleri düzenliyoruz.

 

Pazar günü dahil olmak üzere dersler bütün hafta işlenebilmektedir. Genellikle haftada 6 saat ( haftanın 2 günü ) ders işlenmektedir.

 

Toplam eğitim süresi alınan eğitimin tipi (grup-bireysel) ve gruplara göre belirlenmektedir. Detaylar için arayınız.

Eğitim süresince ve tamamlandıktan sonra Solidworks için teknik destek talebinde bulunabilirsiniz. Uzaktan bağlantı ya da ek ücretsiz dersler ile konuları aydınlatıyoruz.

Eğitim süresince yapılan bütün işlemler video ile kayıt altına alınarak tarafınıza sunulmaktadır. Eşsiz teknik dökümanlar ile daha nitelikle eğitim sağlanmaktadır.

Mesleki anlamda Solidworks programını nerede kullanacağınızdan ya da nasıl bir yol izlenmesi gerekeceğinden emin değilseniz tamamen ücretsiz kariyer danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.