Mühendislik Programları Özel Ders

Ankara ‘da mühendislik programları üzerine eğitimler verilmektedir.. Bire bir özel dersler ile sektöre ve kişiye özel eğitimler sunulmaktadır.

Aşağıdaki eğitimler verilmektedir;

Solidworks kursu Ankara,

Autocad Kursu Ankara,

Solidcam Kursu Ankara,

Başta olmak üzere daha pek çok CAD-CAM mühendislik eğitimleri sunulmaktadır.

Özel ders isteyenler için iletişime geçmeden önce aşağıdaki bilgilerin anlaşılması gerekiyor;
 1.  Mutlaka bir laptop sahibi olunmalıdır. Bir programı öğrenmek için mutlaka ama mutlaka bir bilgisayara sahip olunması gerekiyor. Aksi taktirde alacağınız eğitim havada kalır. Faydası olmayan bir işin ne size nede bana faydası olmayacaktır.

 2.  Arada bir, boş oldukça solidworks,autocad yada diğer programların eğitimini alacağım diyerek lütfen bu işe girmeyin. Ömrünüzden çok değerli saatleri bir program öğrenmek için harcadığınızın farkında olarak, eğitime değer vererek katılmak gerekiyor.

 4.  Gerekli eğitim dökümanları tarafımca karşılanır. Teknik resim örnekleri, eğitim sonu pekiştirici notları her ders sonunda size sunmuş olurum.

 7.  Eğitim tamamlandıktan sonra 2 ay boyunca teamviewer ile uzaktan bilgisayarınıza bağlantı yapılarak takıldığınız yerde yardımcı olunulacaktır.

 8.  2 ay bittikten sonrada istediğiniz zaman arayarak sorularınızı sorabilirsiniz. Hatta buluşup takıldığınız yerlerde aydınlatıcı olunmaya çalışılır. ( bir bardak çay karşılığında 😀 )

Bütün maddeleri okuduktan sonra aşağıdaki iletişim formunu doldurarak gönderiniz. En kısa zamanda (aynı gün içinde) size geri dönüş yapacağım. Saygılarımla.