Autocad 2020 Sistem Gereksinimleri

Autocad 2020 sistem gereksinimleri, Autocad 2020 yüklemeden önce mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır. (Eğer AutoCAD 2020 öğrenci sürümünü indirmek istiyorsanız buradaki linke tıklayınız.)Autodesk Autocad 2020 sürümü ile birlikte yine bir takım yeniliklere yer verdi. Yeniliklerle birlikte sistem gereksinimlerinde ufak çaplıda olsa değişiklikler oldu. Autocad 2020 sistem gereksinimlerine bahsetmeden önce önemle belirtmemiz gerekir ki, Autocad sürümlerine her birinde sistem gereksinimleri farklılıklar göstermektedir. Dolayısı ile Autocad 2019, Autocad 2018 ve diğer sürümlerin sistem gereksinimleri için lütfen ilgili makaleleri ziyaret ediniz.

Autocad 2020 sistem gereksinimleri nelerdir?

 # İşletim Sistemi :   Microsoft Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10 ile uyumludur. Ancak sadece 64 bit işletim sistemi desteklenmektedir. Autodesk artık 32 bit işletim sistemlerine destek vermediğini duyurmuştu.

 # RAM :   8GB RAM yeterli ancak 16GB RAM olursa daha iyi çalışacağını vurgulanıyor. 

 # Disk Alanı :   6GB lık bir alan yeterlidir. Fakat tavsiyem hem yükleme işlemi hem de yükleme sonrasında daha verimli çalışılabilmesi için 10 GB lık bir boş alan hazırlamanız tavsiye edilir.

 # Ekran Kartı :   Ekran katı malumunuz bir CAD yazılımı için belki de en önemli konudur. Autodesk tarafından yayınlanan, yüksek çalışma kapasitesine sahip ekran kartları için buradaki linke tıklayarak inceleme yapabilirsiniz.

Autocad 2019, 2018 ve 2017 sistem gereksinimleri için lütfen ilgili sürüme tıklayınız. Son olarak AutoCAD hakkında yazılan diğer makalelere göz atmanızı da tavsiye ederiz. Faydalı olması ümidiyle.

2 yorum

1 geri izleme / bildirim

  1. Autocad için Bilgisayar Laptop Tavsiyesi 2019

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*