Son 3 Yılbaşında Yaşadıklarım ve Merhaba 2017

Öncelikle 2017 yılının hepimiz için mutlu, bereketli bir yıl olmasını diliyorum. Son 3 yıldır, yılbaşı günlerinde oldukça berbat olaylar yaşıyorum.

 #  2015 yılına girdiğimde işten çıkartılmıştım. Atılmış demeye gururum el vermiyor. Şirket beni meğer diğer çalışanın gözü korksun diye almışmış. Yeni mezun olmuştum. Neyin doğru neyin yanlış olduğunu görecek tecrübe ve imkanım yoktu. Zaten bana göre bir iş asla değildi. Aralık ayının son günü bana o an için acı gelen haber verilmişti. 2015 Yılbaşında işsizdim. ( O gün yazmış olduğum yazıda şurada.)

 #  2016 yılına girdiğimde, artık iş ile ilgili kaygılarım kalmamıştı. Kariyerim tamda istediğim gibi ilerliyordu. İyiki diğer işten çıkartılmıştım. Allah var onlar çıkartmasa zaten ben sevmediğim işi uzatacak değildim.

Her neyse, iş ile ilgili bir sıkıntım yoktu. Ancak özel hayatımda çok önemli bir yeri olan kişiyi kaybettim.

Tamda yılbaşı gününde. 2016 ya merhaba demek şöyle dursun, kendim de dahi değildim. Şahsım adına 2016 yılı başını kötü geçirdim ancak bütün yıla baktığımda şahane geçti. Aynısını ülkem içinde söylemek isterdim… (O gün yazılmış yazıda burada.)

 #  Gelelim bugünümüze.. Bugün 2017 yılbaşı. Şuanda Eskişehir’in küçük bir beldesinde askerliğimi yapıyorum. Askerlik ile ilgili görüşlerime de ilerleyen zamanlarda blogda yer vereceğim. Ancak şuanda sadece şunu diyebilirim;

Herkes askerlik psikolojisini mutlaka yaşamalıdır 🙂

Son olarak, 2017 yılının mutlu, huzurlu bir yıl olmasını diliyorum. Ülkemiz için de kansız, belasız geçen bir yıl olur umarım. Sağlıcakla kalın.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
wpDiscuz