Autocad 2017 Ücretsiz İndir

Autocad 2017 sürümü 21 mart itibariyle piyasaya sunuldu. Değişen logosu ile gözümüze daha bir sevimli geldiğini söyleyebilirim.Bu sürüm ile gelen yenilikleri, daha sonraki yazılarda detaylıca ele alacağız. Şimdi Autocad’in son sürümü olan Autocad 2017 programının, nasıl indirildiği ve nasıl yükleneceğine geçelim.

Öncelikle Autodesk ürünlerinden ücretsiz yararlanmak için öğrenci olmanız gerekiyor. Nerede öğrenci olduğunuzun önemi yok. Yeter ki öğrenmek amacıyla programı kullanın, herhangi bir sorun ile karşılaşacağınızı sanmıyorum 🙂

Autocad 2017 Ücretsiz İndir

 1.  Autodesk ‘in sitesinden kayıt olduktan sonra – ki bu aşama oldukça basit. Email adresinizi doğru yazdığınıza eminseniz sorun olmayacaktır. – aşağıdaki videoda görüleceği üzere, yüklemek istediğimiz Autodesk ürününü seçiyoruz.

 2.  Konumuz Autocad 2017 olduğu için Autocad programını seçerek yolumuza devam ediyoruz. Bundan sonraki aşamalar için aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ederim. Herhangi bir şekilde ürün kodu vs. girmeniz gerekmiyor. İşlem tamamlandıktan sonra 3 yıl boyunca ücretsiz bir şekilde programı kullanabilirsiniz. Detaylı anlatım için hemen aşağıda bulunan videoyu izlemeniz yeterlidir.

(sesli anlatım yaptığım nadir videolardan biri oldu.Herhangi bir kusur var ise kulağıma fısıldamanızı rica ederim 😀 )

Autodesk ücretsiz sürüm sayfasına gitmek için TIKLAYINIZ

 #  Son olarak Autocad 2017 sürümünü yüklemeden önce sistem gereksinimlerinin gözardı edilmemesi gerektiğini unutmayınız. Sistem gereksinimleri için aşağıdaki butona tıklayınız.

Solidworks 2017 Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Sorulara yanıtlar ( güncelleniyor)

 Soru 1:  Bilgisayara format attım. Tekrardan yükleyebilir miyim?

Elbette ki yükleyebilirsiniz. Lisansınız 3 yıl boyunca aktif. Dilediğiniz zaman ürünü bilgisayarınızdan kaldırır, dilediğiniz zamanda yükleyip kullanabilirsiniz.

 Soru 2:  Öğrenci değilim ama programı kullanıp, öğrenmek istiyorum sorun olur mu?

Şahsi fikrim sorun olmayacaktır. Bu diğer programlar için de geçerli. Zaten bu tip programları yasa dışı şekilde kullanıyorsanız, emin olun ki program sahipleri bunun farkındadır. Firmalar (genellikle) ip adreslerinizi kontrol ederler. Eğer bir iş yerine kayıtlı ip ise programı almanızı şart koşarlar. Ancak kişisel bir kullanım varsa (genellikle) hoş görülü davranırlar. Dilerlerse hakkınızda yasal takip süreçlerine girebilirler. Bu tamamen onların inisiyatiflerinde olan bir durum 🙂

 Soru 3:  Autocad 2017 için sistem gereksinimleri nelerdir?

Bu konu hakkında detaylı bir yazı hazırlanıldı. Autocad 2017 için gerekli sistem özellikleri için lütfen tıklayınız.

 

Kimler Neler Demiş?

16 Yorum - "Autocad 2017 Ücretsiz İndir"

avatar
simge
Ziyaretçi
simge

Çok teşekkür ederim videonuz çok faydalı oldu

mücahit
Ziyaretçi
mücahit

Çok teşekkür ederim sayenizde rahatça yükledim

doğukan
Ziyaretçi
doğukan

Connection Error An Autodesk server may be down. Please try again later. hatası verdi

doğukan
Ziyaretçi
doğukan

nasıl kullanıcamızı nereden öğrencez 😀

burak
Ziyaretçi
burak

windows 10 ile uyumlu mu

murat
Ziyaretçi
murat

sımdı ben bunu ındırdım kendım pratık ypcam evde ınternetsızmı ypmam gerekıyo

Mustafa
Ziyaretçi
Mustafa

abi ben daha önce indirdim autocadi fakat senin gösterdiğin şekide değil.başka siteden crackli indirdim.sonra çalışmaz oldu sildim.daha sonra yükleyemedim.seni gördüm senin yoldan yükleyeyim dedim adım adım gitddim ama olmadı gözüme çarpan birşey oldu sende 20 dosya inerken(20 ramaining) bende ise 6 tane iniyor sebebi nedir ? teşekkürler

ali
Ziyaretçi
ali

abi senin yaptığın gibi yükledim olmadı sebebi nedir acaba

wpDiscuz