Makine Mühendisliği,Wordpress ve Web Hakkında

Autocad Ücretsiz Öğrenci Sürümü

Bir çok arkadaşımız Autocad  crack aramaktayken en mantıklısı Autocad’in öğrenciler için sunduğu ücretsiz sürümü.Çoğu kişi bu tarz programları öğrenmek adına indiriyor.Öğrenci için yüksek sayılan ücretleri ödeyemeyen arkadaşlarımız maalesef ki işin bedava kısmına yani yasa dışı kısmına bulaşmaktadır.

AutoCad öğrencilerin bu sorununu iyi analiz etmiş ve resmen büyük bir iyilik yapmış.Üniversite öğrencileri için 3 yıl kullanabilecekleri bedava öğrenci sürümü çıkartmışlar.Üstelik bu sürümün diğer sürümlerden de bir eksiği bulunmuyor.Öğrenci sürümü için bu linke tıklayınız —> http://www.autodesk.com.tr/adsk/servlet/pc/index?siteID=18323030&id=18413026

Linke tıkladıktan sonra kaydolmanız gerekmektedir. Kaydol dedikten sonra karşınıza aşağıdaki sayfa gelecek.Burada student ‘i seçerek devam ediyoruz.

Bundan sonrası için dilerseniz aşağıdaki videoyu izleyin.Adım adım yaparsanız bir sorun olacağını sanmıyorum.Umarım sorunsuz bir şekilde yüklemeyi başarırsınız.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

15 − = 10

Heads up! You are attempting to upload an invalid image. If saved, this image will not display with your comment.

Mustafa Deliceoğlu © 2014 Sitede bahsi geçen firmalarla herhangi bir bağlantım olmayıp,logo ve isimler ilgili şahıs/kuruluşlara aittir.| İzinsiz herhangi bir içerik alıntı yapılamaz.